sobota 1. září 2012

Soutež: Znáte je všechny? - informativní článek

Dnes je prvního září a jak jsme Vám slíbila, bude nová soutěž. A ne tak ledajaká, rozhodla jsem se to trochu oživit, takže pro výhru budete muset udělat něco víc než jen vyplnit formulář. Tohle je jen informativní článek, soutěžit se bude až v tom následujícím. Zatím Vám jen prozradím o co půjde

Jak už název napovídá, budete muset dokázat, že vybrané knihy opravdu znáte. A protože není možné, aby všichni čtenáři četli stejné knihy, budou dvě úrovně. Jedna bude lehčí a odpověď na ni budete moct nají třeba na internetu, ta druhá bude obtížnější a odpověď najdete buď ve své hlavě nebo v knize. Za první úroveň dostanete 1 bod, za druhou 2 body. Vždy můžete odpovědět jen na jednu z otázek, aby to bylo vyrovnané.

A pro zpestření bude jedno soutěžní kolo trochu zvláštní, ale to se dozvíte, až na něj přijde řada. Jednotlivá kola se budou týkat odlišných knih, vybírala jsme ze své knihovny a zcela náhodně, od každého nakladatelství jeden kousek, který vyšel v minulém nebo v současném roce. Jsou to knihy: Andělé noci, Nebezpečná láska, Rudá jako rubín, Hlas nože, Železný král, Les rukou a zubů, Tak padne náš svět a Závist.

Odpovídat budete do formulářů, musíte být ale GFC follower (Pravidelný čtenář blogu). Je to z toho důvodu, že blog bude oslavovat 200 čtenářů a tuto oslavu spojím s touto soutěží. Kniha na výhru bude jenom jedna, ale nesmutněte, v říjnu má blog narozeniny a to cen bude rozhodně více :))

Na konci soutěže spočítám všechny body a ten, který bude mít bodů nejvíc vyhrál. Pokud bude vítězů se shodným počtem bodů více, budu losovat. vyhrát může jen jeden. A co je výhrou? Úžasná kniha Zář, kterou věnuji ze své knihovničky!
Pokud budou nějaké otázky, nebojte se zeptat v komentářích, nejsem si jistá, zda jsem na něco nezapomněla.
Soutěžit se bude od 1. do 25. září.

6 komentářů:

 1. tak to vypadá zajímavě...bohužel jsem nečetla závist a železného krále teď čtu, tak snad to dám dohromady :)

  OdpovědětVymazat
 2. ani jednu knihu som ešte nečítala 8D takže toto bude zaujímavá súťaž pre mňa 8D snáď sa mi podarí odpovedať 8)

  OdpovědětVymazat
 3. Určitě dáš, proto budou ty dvě úrovně :) Nebude to těžké :))

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to nebude nic pro mě, jelikož jsem žádnou z knih nečetla :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale tu nejlehčí úroveň zvládneš, nic nevzdávej předem! :D

   Vymazat
 5. To vypadá zajímavě :) z vybraných knížek jsem četla pouze dvě, ale za zkoušku nic nedám :D

  OdpovědětVymazat

Děkuju za tvůj komentář :))