neděle 23. září 2012

Soutěž: Znáte je všechny? - 8.kolo

A máme tu konec září a s ním i konec soutěže. Všech předchozích 7 kol proběhlo více či méně (mojí chybou) v pořádku a teď je čas na to poslední, 8. kolo. Tentokrát s knihou Závist od Grega Olsena.
Předchozí kolo stále běží (až do úterý 25.9.2012) a na vše názory se velmi těším. Už teď jich tam mám pěknou hromádku :) A ukončení tohoto posledního kola bude 26.9.2012. Vyhlášení se budu snažit sepsat co nejdříve :)


Závist

Autor: Gregg Olsen
Vyšlo: 06/2012
Nakladatel: Fortuna Libri
Žánr: horor
Anotace:
Noc, kdy Katelyn zemřela, se stalo cosi, co všechno změnilo. Zlo má nejrůznější příchutě. Někdy je hořké, jindy ošidně sladké. Katelyn zjistila den své smrti. V jeden okamžik byla deprimovaným teenagerem a zároveň ztratila život. A pak... ležela na stole z nerezové oceli, oči skleněné, tělo studené, a byla opravdu, ale opravdu mrtvá.
 Jak se to stalo? Byla to sebevražda, nebo vražda? A kdo za to nese vinu?
 Dvojčata Hayley a Taylor Ryanovi zakopnou o důkaz, který je mnohem více znepokojující než si vůbec dokázali představit... a prolitá krev je přivede na stopu tajemství z dávné minulosti, o níž by raději ani nic nevěděli.
Autor se nechal inspirovat pravdivým příběhem internetové šikany a Závist je prvním dílem odvážné, otevřené a hrůzostrašné série, která vás přivede až na hranu mezi životem a smrtí.
Moje recenze

Lehčí úroveň (1b.): 
Kde žije autor knihy Gregg Olsen?

Těžší úroveň (2b.):
Jaké schopnosti mají dvojčata Hayley a Taylor?


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za tvůj komentář :))