neděle 15. dubna 2012

Posuď knihu podle obalu (25)


Toto je nedělní meme od Syki. Jde o to vybrat si jeden obal knihy, publikovat k němu stručnou anotaci knihy a posoudit ho.Pravidla najdete zde.

Název: Bouře začíná
Autor:  Damian Dibben
Nakladatelství :  Egmont
Rok vydání:  04/2012
Anotace:
Jakeovi rodiče zmizeli a mohou být na jakémkoli místě na světě – a zároveň v kterékoli době v minulosti. Rodina Djonesových má totiž ohromující tajemství: patří ke STRÁŽCŮM MINULOSTI, tajné společnosti, která cestuje staletími a brání zločincům, aby zasahovali do dějin a přetvářeli si je po svém.
Na začátku pátrání po rodičích je Jake vytržen z Londýna 21. století, přemístěn do Francie 19. století a dopraven do Bodu nula, kde se nachází ústředí společnosti strážců. Zde se seznámí s podivuhodnou skupinou agentů a vůbec poprvé uslyší  o obávané rodině Zeldtových, která má v plánu zničit náš svět, jak ho známe… Minulost je v nebezpečí; jen Jake Djones ji může zachránit!

Názor na obálku:
Páni, Egmont mě začíná překvapovat víc a víc. Jednak tato obálka je pravděpodobně jejich práce, protože originální je jiná. Ale také vydávají čím dál víc knih, které by mě mohly zajímat :D
Anotace mi trochu připomíná Jezdce časem od Alexe Scarrowa, ale nechám se překvapit, protože to vypadá víc než nadějně. A obálka je taky moc pěkná (čtěte: taky ten kluk je moc pěkný :D ).

2 komentáře:

  1. Obálka je opravdu moc pěkná :-). Naprosto s tebou souhlasím:D.

    OdpovědětVymazat
  2. Jo, tím závěrem si mě taky dostala... a musím souhlasit, že ten kluk se opravdu povedl...dokonce tolik povedl, že mám chuť si tu knihu koupit ;)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za tvůj komentář :))