neděle 8. dubna 2012

Posuď knihu podle obalu (24)


Toto je nedělní meme od Syki. Jde o to vybrat si jeden obal knihy, publikovat k němu stručnou anotaci knihy a posoudit ho.Pravidla najdete zde.

Název: Štvanice
Autor:  Patricia Briggs
Nakladatelství :  Fantom Print
Rok vydání:  03/2012
Anotace:
Anna netušila, že vlkodlaci existují, dokud jedné noci nepřežila krutý útok… a nestala se jedním z nich. Po třech letech na poslední příčce hierarchie smečky se naučila klopit hlavu a nikdy, nikdy nevěřit dominantním vlkům. Pak ale do jejího života vstoupil Charles Cornick, zabiják a syn vůdce všech vlkodlaků v Severní Americe.
Charles tvrdí, že Anna je nejen jeho družka, nýbrž i vzácná a ceněná omega. A právě Annina vnitřní síla a konejšivá přítomnost se ukáží být neocenitelné, když se spolu s Charlesem vydá na lov vlkodlačího odpadlíka – tvora pod kontrolou magie tak temné, že by mohl ohrozit celou smečku.


Názor na obálku:
Sérii o Mercedes Thompson jsem četla, tedy až na poslední u nás vydaný díl - Říční znamení. A opravdu mě bavila. Patricia Briggs píše skvěle a její nápady jsou ještě lepší. Navíc hlavní hrdinka je hodně sympatická.
Na Štvanici jsem hodně zvědavá, příběh podle anotace vypadá hodně slibně, takže uvidíme...
A protože tohle má být posuzování knihy podle obalu, nemůžu ho vynechat :D A.. líbí se mi. Barvy jsou zvolené dobře, nic vyloženě nebyje do očí a je vidět, že hlavním tématem budou vlci. A ta dívka vypadá pěkně.. divoce :D

1 komentář:

  1. och to môže byť super knižka! 8P úžasná obálka aj anotácia! 8)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za tvůj komentář :))