neděle 26. února 2012

Posuď knihu podle obalu (18)

Toto je nedělní meme od Syki. Jde o to vybrat si jeden obal knihy, publikovat k němu stručnou anotaci knihy a posoudit ho.Pravidla najdete zde.

Název: Oběť
Autor: Andrea Cremerová
Nakladatelství :  Knižní klub
Rok vydání:  03/2012
Anotace:
Calle se podařilo přivést na stranu Hledačů Rena, který se měl stát jejím druhem a vůdcem smečky. Tím se však ocitla v nepříjemné pozici – Ren i Shay po ní touží a na tom, koho z nich si vybere, závisí jak její osobní štěstí, tak osud smečky a výsledek výprav za mocnými artefakty, které Shayovi umožní bojovat s magií Strážců a porazit nejmocnějšího z nich, Bosquea Mara. Calle nezbývá než na čas zapomenout na hlas svého srdce: začíná dobrodružný a smrtelně nebezpečný hon za zbývajícími částmi elementálního kříže, zbraně, která jako jediná může zvrátit válku ve prospěch Hledačů. Mrtvých na obou stranách přibývá, a jak se blíží závěrečná bitva, pro Callu je stále obtížnější zachovat neutralitu. To ale ještě netuší, že největší oběť je všechny teprve čeká…
Názor na obálku:
Z této série jsem zatím nečetla ani jeden díl a ani mě to příliš neláká. Četla jsem na ni různé recenze, někdy do nebe vychvalující a jindy zase ne tak pochvalné. Možná si ji přečtu o prázdninách až budu mít více času, ale momentálně na ni nemám chuť. Oběť je třetí a poslení díl série a protože originální obálka by se nehodila k těm co jsou u nás, tak KK vytvořil svou vlastní. Mě osobně se moc nelíbí, přijde mi umělá a přeplácaná, ale uznávám, že to mohlo být i horší.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za tvůj komentář :))