neděle 5. února 2012

Posuď knihu podle obalu (15)

Toto je nedělní meme od Syki. Jde o to vybrat si jeden obal knihy, publikovat k němu stručnou anotaci knihy a posoudit ho.Pravidla najdete zde.

Název: Zásvětí
Autor: Alexandra Adornettová
Nakladatelství :  Knižní klub
Rok vydání:  02/2012
Anotace:
Bethany Churchová je anděl, který byl seslán na zem, aby tu bojoval s temnými silami Zla. To, že se zamiluje, součástí jejího poslání nikdy nemělo být, ale přesto mezi Beth a jejím smrtelným přítelem Xavierem Woodsem vzniklo silné pouto. Ale ani Xavierova láska a péče andělských sourozenců Gabriela a Ivy neuchrání Beth před děsivou jízdou na motorce, ke které je přinucena lstí a díky ní se dostane až k samotným branám pekla. Démonický Jake Thorn se nakonec nechá přesvědčit, aby Beth pomohl dostat se zpět na zem. Cena, kterou za to požaduje, však zničí Beth i všechny, které tolik miluje... Příběh, který Alexandra Adornettová vystavěla v knize Zář, první části série, jež se okamžitě stala bestsellerem, se rozvíjí napínavým a nečekaným způsobem. Andělé bojují s démony a moc lásky je vystavena těžkým zkouškám.
Názor na obálku:
První díl s názvem Zář byl stejný jako jeho obálka, světlá čistá, plná dobra. Takže vzhledem k téhle obálce můžeme očekávat trochu temnější děj. Zásvětí vychází 9.2. a to je opravdu už za chvilku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za tvůj komentář :))