6. Cukroví
To snad ani nepotřebuje komentář :))
13. Baňka
16. Vánoční pohádka
S čerty nejsou žerty. Nikdy mě nenapadlo, že vyfotit film v televozi bude tak těžké :))
17. Nejoblíbenější dárky
Tak to jsou samozžejmě knížky a sběratelská vílka. Letos jen ta bílá (Jinovatka), tu orandžovou (Podzimku) jsem dostala minulý rok, ale dala jsem jí tam jen, aby té první nebylo smutno. A ještě práškovou čokoládu, je vynikající :D
20. Něco krásného
Co jiného, než můj čerstvě umytý pes :D No není nádherná?
23. Něco kouzelného
Říká se, že kolik bobulek na jmelí, tolik penízků v příštím roce. Tak doufám, že se to vyplní.

Mmmmmmmmmmm ... krásné!!! a ty knihy O:-)
OdpovědětVymazatPejsek je nádherný!:)) A Jezdce časem jsem dostala také:D
OdpovědětVymazatKelsí
Děkuju, holky :) Za ty knížky jsem opravdu ráda.
OdpovědětVymazatTo cukroví vypadá pěkně:D
OdpovědětVymazat