neděle 25. prosince 2011

Posuď knihu podle obalu (10)

Toto je nedělní meme os Syki. Jde o to vybrat si jeden obal knihy, publikovat k němu stručnou anotaci knihy a posoudit ho.Pravidla najdete zde.

Název: Paranormálové - Zlodějka duší
Autor: Kristen Whiteová
Nakladatelství :  Fortuna libri
Rok vydání:  11/2011
Anotace:
Hrdinka románu Evie má velice zvláštní povolání: pracuje v Mezinárodní agentuře pro zadržování paranormálů. Běžně se vídá s upíry a vlkodlaky, její nejlepší přítelkyně patří mezi mořské panny a nová láska je vodouch – paranormál, který na sebe dokáže brát nejrůznější podoby. Nic na paranormálních tvorech ji nemůže překvapit a zaskočit. Paranormálové jí vlastně připadají normální a agentura jí nahrazuje rodinu, o kterou přišla. Trochu jí vadí, že je ochuzena o běžné radosti svých vrstevníků, ale vede vcelku spokojený život. To se však má brzy změnit. Paranormálové začínají z neznámých důvodů umírat a kolem Evie se začínají dít podivné věci. Potom se na scéně objeví Zlodějka duší a Evie jde o život… Napínavý příběh, v němž se prolíná svět lidí a nadpřirozených sil, je plný dramatických scén, ale nepostrádá ani humor. Je určen pro čtenáře od 13 let.
Názor na obálku:
Paranormály jsem dostala pod stromeček a na živo vypadá opravdu dobře :)). Opravdu se na ni těším. Motiv je stejný jako originál, který je velmi pěkný. Jen ta dívčina má snad na každé knize stejný ,,vypatlaný" výraz. Omlouvám se, že to říkám takhle, ale je mi prostě v obličeji nesympatická :D. Jinak boční strana je zajímavá a v knihovně vypadá opravdu dobře. Jakmile ji přečtu, můžete se těšit na recenzi.

1 komentář:

  1. Taky jsem se koukala na její tvář. Jako by mě na místě nejraději přetrhla vejpůl :D

    Kniha to ale není špatná ;)

    OdpovědětVymazat

Děkuju za tvůj komentář :))