Doufám, že soutěží ještě nemáte dost, protože jsem se konečně i já odhodlala jednu takovou spustit. Tato soutěž je narozeninová, ale místo blogu mám narozeniny já. A je to také poděkování Vám, protože už nějakou dobu blog pravidelně sleduje 25 čtenářů a čerstvě jsme překročili hranici 2000 zobrazení. Tímto Vám moc a moc děkuji. A také bych se chtěla omluvit za případné chyby a nesrovnalosti, teprve začínám, tak se mnou mějte prosím trpělivost.
Knihy do soutěže věnovalo nakladatelství Fragment a tímto bych mu chtěla moc poděkovat.
Soutěžit se bude o první a druhý díl série Krásní mrtví (Jonas a Arizona).
Pravidla:
- Soutěž probíhá od 24.12.2011 do 24.1.2012 18:00.
- Soutěž je otevřená jak pro soutěžící z Česka, tak i Slovenska
- Pro vstup do soutěže je nutné vyplnit soutěžní formulář a být GFC následovatel mého blogu.
- Každý se může zúčasnit jen jednou.
- Výherce bude vylosován pomocí random.org
O co soutěžíte?
- Soutěžit se bude o první a druhý díl série Krásní mrtví (Jonas a Arizona).
Všem přeji hodně štěstí jak do soutěže, tak i do nového roku 2012. A teď už k samotnému formuláři
P.S.: Přeji všem mým pravidelným čtenářům kouzelné Vánoce a doufám, že pod stromečkem dostanou všechny knížky, které si přejí.

Prajem ti všetko najlepšie k narodeninám a krásne prežitie vianočných sviatkov, veľa rodinnej pohody, lásky, radosti a samozrejme veľa darčekov :)
OdpovědětVymazatVšetko najlepšie k narodeniám, veľa zdravíčka a šťastíčka :)
OdpovědětVymazatTrochu oneskorene Ti želám všetko najlepšie k narodeninám a ďakujem za možnosť zúčastniť sa tejto súťaže :)
OdpovědětVymazatVyplněno :))) A vše nej k narozeninám :))
OdpovědětVymazatvšetko najlepšie k narodeninám ;)
OdpovědětVymazatVše nej k narozeninám a dík za super možnost vyhrát ;)
OdpovědětVymazatTak tedy všechno nejlepší k narozeninám :)
OdpovědětVymazatformulář vyplněn :) a všecko nejlepší k narozkám :)
OdpovědětVymazatHehe :D Tak to sice opožděně, ale přesto: Vše nej :D :D
OdpovědětVymazat