neděle 20. listopadu 2011

Posuď knihu podle obalu (5)

Toto je nedělní meme os Syki. Jde o to vybrat si jeden obal knihy, publikovat k němu stručnou anotaci knihy a posoudit ho.Pravidla najdete zde.

Název: Massagre
Autor: Darren Shan
Nakladatelství :  CooBoo
Rok vydání:  14.listopadu 2011
Anotace:
Noční můry sužují Dervishe Gradyho od té doby, co se vrátil z vesmíru Demonat, ale Grubbs se o svého strýce stará a oba se pokoušejí vrátit do normálu, žít dál svůj život bez démonů. Když se Dervishovi ozve legendární producentka kultovních hororů a požádá ho, aby jí dělal poradce na jejím novém filmu, vypadá to jako perfektní výmluva proč vypadnout z každodenní rutiny a užít si trochu zábavy. Ale natáčení zasazené do městečka jménem Massagre nebude zdaleka taková idylka, jak se na první pohled zdá… Démoni jen čekají na vhodnou příležitost zaútočit a Lord Lítost nezapomíná…


Názor na obálku: 
Předchozí díly mám doma a tenhle si také v nejbližší době pořídím. Obálka odpovídá žánru knihy a čtenáře určitě navnadí. Ta žlutá pěkně vynikne v knihovně, je málo knih s tak výraznou barvou a myslím, že neuškodí trochu knihovnu oživit. Zajímalo by mě, kdo tyhle stvůry vymýšlí, protože tahle je fakt odporná :D. Ale jak už jsem řekla, ke knížce se to hodí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za tvůj komentář :))