neděle 6. listopadu 2011

Posuď knihu podle obalu (3)

Toto je nedělní meme os Syki. Jde o to vybrat si jeden obal knihy, publikovat k němu stručnou anotaci knihy a posoudit ho.Pravidla najdete zde.

Název: Křídla
Autor: Aprilynne Pikeová
Nakladatelství :  FortunaLibri
Rok vydání:  říjen 2011
Anotace:
Aprilynne Pikeová nadchla svým debutem i slavnou autorku ságy Stmívání Stephenii Meyerovou. Není divu, příběh – originální fantasy s přídechem thrilleru a horroru, ale i s prvky love story – o dívce se zvláštním jménem Laurel se čte doslova jedním dechem. Patnáctiletá hrdinka jde poprvé do školy (předtím ji učila matka) a snaží se přizpůsobit novému prostředí. Brzy najde přítele, který jí podá pomocnou ruku. David se nemusí přemáhat, nová spolužačka je nesmírně krásná, jemná a milá dívka. Vypadá jako víla, říká si David, ale to ještě netuší, že není daleko od pravdy a že jej po boku Laurel čekají pěkně horké chvíle. Bytosti z jiného světa se dostávají mezi lidi a začíná boj na život a na smrt…Názor na obálku: 
Taková nenápadná ubálka by mě v knihkupectví asi příliš neoslnila, nelíbí se mi ten text nahoře. Místo něho bych tam dala spíš jméno autorky. Nadpis působí lehce a jednoduše. Pozadí není špatné, ale asi bych zvolila světlejší barvu. Úžasný je motiv okvětních lístků jako křídel, je to originální a přitom to nepůsobí kýčovitě. A protože na obálce už nic jiného není, tak už nevím co dál říct :D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za tvůj komentář :))