neděle 30. října 2011

Posuď knihu podle obalu (2)

Toto je nedělní meme os Syki. Jde o to vybrat si jeden obal knihy, publikovat k němu stručnou anotaci knihy a posoudit ho.Pravidla najdete zde.

Název: Padlí andělé 1: Padlí andělé a Leviatan
Autor: ThomasE. Sniegoski
Nakladatelství :  CooBoo
Rok vydání: 2011
Anotace:
Aaron Corbet je celkem normální kluk, trochu samotář, sirotek s problematickou minulostí, který ale doufá, že snad konečně našel náhradní rodinu, přátele i smysl života. To všechno se ale změní na jeho osmnácté narozeniny; začne najednou rozumět portugalštině, latině, a dokonce i svému psovi, a jeho závěr je celkem logický – totálně se zbláznil!
Pak se ale objeví dva velice podivní muži, kteří se ho snaží varovat před nebezpečím, jež mu hrozí, a navíc mu prozradí, že je Nephilim – syn smrtelnice a anděla, padlého anděla. Aaron se to pokouší odmítnout a popírá své nadpřirozené schopnosti. Ale musí se se svým dědictvím vyrovnat - a to rychle. Temné síly nabývají na moci a jsou odhodlány jej zničit… A tak začíná příběh plný zvratů, utrpení, andělů a odvěkého boje dobra a zla.

Názor na obálku: 
Tak jako se před pár lety roztrhl pytel s upíry, tak se letos všude vyskytují andělé. U téhle knihy to není jinak. Neříkám, že se mi to nelíbí. Kdo by nechtěl číst o andělských bytostech, neskutečně krásných a nepřemožitelných. Jenže, čeho je moc, toho je moc. Za chvíli se to přejí. No, ale k obálce, je čistá, nepřeplácaná, jen nápisy jsou výraznou červenou barvou. A ten chlap... no, kdo by ho nechtěl mít doma, že? :D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za tvůj komentář :))